Zobacz temat

 Drukuj temat
wikinger-Felix.de Zamknięta!
GaTo
Witam wszystkich.

Z racji tego, że jakaś garstka z was pewnie miała konta na tej zacnej stronie, a niekoniecznie sprawdza wiadomości na poczcie w niemieckim szwargocie, postanowiłem was poinformować, iż strona wikinger-felix.de zostaje zamknięta.

Powody?


Nie zostały one opisane w wiadomości, natomiast podejrzewam, że jest to spowodowane wydatkiem około 75 eurasów za rok, od 2001 roku, biorąc pod uwagę obszerność dysku tej strony. Nakłada się również na to niegospodarność i brak zmysłu do biznesu autora, gdyż na stronie mocno uczęszczanej internacjonalnie nie umieścił on ani jednej reklamy. Nie stworzył też kont YT i zablokował sobie wszelkie możliwości rentowności strony. Brak takiej wiedzy mógł być spowodowany jego wiekiem i brakiem znajomości podstaw promocji siebie samego w internecie.

Co my na to?

Nie ukrywam, że jest to pewien koniec ważnego rozdziału w dziejach gry Cultures i być może jeden z ostatnich jej gwoździ do trumny. Przykro mi, że strona zostanie zamknięta, nie musiało tak być no ale cóż.. Nie będziemy płakać.
Na dobrą sprawę rzeczy które tam można było pobrać, nie nadawały się na dłuższą metę do gry, z racji BARDZO, wręcz rażąco niskiego poziomu map niemieckich, angielskich itp. Poza mapami i kampaniami nie było tam żadnych plików, ani modyfikacji, więc nie jest to nic czego nie można odżałować.

Co siÄ™ stanie z "Datenbank"

Przeniesiony on zostanie prawdopodobnie w większej lub mniejszej części na zapomnianą ( na której nie ma nic ciekawego) stronkę wikinger-tommy. Bez forum.

Brak tego forum oznacza dla nas bardzo dużą szansę. Jeżeli spiął bym swoje pośladki i przystosował swoją stronę do poziomu międzynarodowego i dodał wreszcie te rzeczy których nie raczyłem dodać, moglibyśmy przejąć pałeczkę po stronie wikinger-felix.
Ja oczywiście bardzo mądrze rozgospodarowałbym ruch na naszej stronie Gwizda mielibyśmy może z tego jakiś grosz motywacyjnyi oczywiście satysfakcję Lol .

Więc jak Gomułka zapytam się narodu polskiego po 2wj. światowej (odbudowie państwa)


POLACY POMOŻECIE ?

 
Proszak
Pomożemy Lol
 
Remik
Co do forum to tam jakies jest http://wickisculturesforum.siteboard.org/ w powijakach co prawda...

Może warto było by się tam wypromowac? Uśmiecha się
 
GaTo
Z tego co widzę, to ta strona jest cała po niemiecku, posiada mało przyjazny interfejs i jeszcze mniej użytkowników niż na naszej stronie. Czemu ktokolwiek miałby chciec się tam promowac Wielkie oczy
 
Remik
No moze i tak, ale ktos kto zagladal na Felixa zna strone Tommy'ego. Wiec tym, ktorym nie spodoba sie (nowe, straszne forum) beda mieli jakas alternatywe. A tak to skad sie o niej dowiedza? W sumie masz troche racji, wstyd ;p
 
GaTo
widziałem nową stronę Tommiego, jest identyczna jak strona Vicky, czyli wiesz jaka Puszcza oczko użytkowników jest 12
http://forum.funa...mp;t=12710
 
ZbiRek
Sprzedam opla corse rocznik 98. A do tematu, to jak co pisz SMS'y Gato do mnie, to Ci pomogę... co prawda będę mógł dopiero po testach (gdzieś około 30 będę już wolny)

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Kowal xD
ehhe to rób rób chłopie ;p Jakby co można dofinansować stronkę sms'em Rozwalony

zbirek co do autka nie kupiÄ™ nie lubiÄ™ 2 drzwiowych ;/
 
Web
Przejdź do forum: