Zobacz temat

 Drukuj temat
"Stany" Poradnik do tworzenia map DAT (plik ai.)
Janekx123
Witam!
Mam pytanie odnośnie pliku ai w poradniku do tworzenia map dat otóż nie wiem o co chodzi z tymi stanami.
Bo jest takie coÅ› jak np.
AI_SetCondition_OnTime 1 2 5 Stan 2 przyjmuje gracz 1 po upłynięciu czasu 5 minut (jeśli gra się na poziomie szybkości x3, to oczywiście bedzie to 3 razy szybciej)
Dobra rozumiem że gracz przyjmuje dany stan po właśnie owych 5 minutach lecz jest jeszcze jedno...

Czy jak będę chciał np.ustawić żeby bot atakował mnie to trzeba ustawić przed tym jakiś stan czy co ?
Nwm jak to inaczej wytłumaczyć ...chciał bym żeby ktoś mi wytłumaczył jak to się robi.

Bym był bardzo z tego zadowolony !
Pozdrawiam!
 
Jozenkow
Możesz w edytorze ustawić atakowanie pozycji i przekonwertowac, albo recznie zapętlić "SendHuman"

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
Janekx123
Mam jeszcze inne pytanie co to jest:
AI_SetCondition_OnHouseInRange
Bo jak patrze na różne mapy DAT i poradnik to w poradniku nie ma czegoś takiego.
Jeśli ktoś mi wytłumaczy o co z tym chodzi z góry dziękuje!
 
Mokry
jeżeli chcesz aby bot Cie atakował w AI to tam masz że będzie Cie atakował gdy np otrzyma stan 5 to wcześniej piszesz że po upływie 5 min bot otrzymuje stan 5 i po 5 min Cie zaatakuje
x1
 
Janekx123
Dziękuje !
Temat w sumie do zamknięcia ;D
 
Przejdź do forum: