Zobacz temat

W jakim świecie gramy?
Zgodne z serią Cultures Zgodne z serią Cultures 79%[11 głosów]
Własne, odrębne od serii ALE wzorowane na niej Własne, odrębne od serii ALE wzorowane na niej 21%[3 głosów]
Głosów ogółem : 14
 Drukuj temat
Cultures RP
Ingvar
Nowa ankieta, głosujcie Uśmiecha się

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Ares
Zależy czy KONTYNUUJEMY serię, czy tworzymy odrębną (czyt. nową) historię. Jeżeli to pierwsze to głosuje na:"Własne, odrębne od serii ALE wzorowane na niej", jednak jeżeli tworzymy nową historię Cultures to głosuję na:"Zgodne z serią Cultures".
 
Ingvar
Ares, pierwszy pkt dotyczy gry naszych postaci w tym samym czasie kiedy odbywa się kampania od Bram Asgardu do Cudu Świata, możemy choć nie musimy spotkać Bjarniego, Cyre, Sigurda i Hatschiego i pomóc w ich misjach lub próbować im przeszkodzić i służyć antagonistom, możemy też potraktować ich misję obojętnie, nie angażując się i pozwolić by wszystko potoczyło się swoim torem, oczywiście Mistrz Gry jeśli będzie miał taki kaprys to wplątać kogoś w historię czwórki wbrew jego woli Lol

Drugi pkt dotyczy grania w świecie sprzed lub po przygodach czwórki, możemy patrzeć na narodziny każdego z osobna, ich starość bądz nigdy ich nie spotkać ani nawet nie słyszeć o wydarzeniach z kampanii, wszystko zależy od Mistrza Gry Puszcza oczko

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Ares
To ja zadam parę pytań:
-Kto jest Mistrzem Gry ?
-My mamy robić mapy czy tylko o tym pisać?
 
Ingvar
1. Czekamy na propozycje kto chciałby przyjąć tę rolę, jak pisałem najlepiej gdyby to była osoba doskonale znająca serię, chronologię, postaci itp.
2. Nie gramy w mapę, piszemy na forum, na tym to polega, MG jest konieczny ba nadać nam kierunek i żeby zdarzenia były spójne, np. gracz X pomaga Bjarniemu w Anglii, a gracz Y nie postanawia również mu pomóc bo znajduje się np. w Bizancjum i nigdy nie słyszał ani o Bjarnim ani o graczu X.

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Ares
Ok, rozumiem Uśmiecha się Całkiem możliwe, że w wolnym czasie pomyśle nad "bohaterem" Pokazuje język
 
Przejdź do forum: