Zobacz temat

 Drukuj temat
Potrzebna osoba do tekstów na stronie
ZbiRek
Witam Was ponownie.

Powoli myślę nad zmianami na stronie, niestety nie zrobiliśmy do tej pory jeszcze nic z powodu braku czasu, lecz w ten weekend, jeżeli wszystko pójdzie dobrze to coś się ruszy do przodu. Przez to potrzebujemy osoby, która:
* myśli samodzielnie, zna się na POZYCJONOWANIU i JĘZYKU POLSKIM
* poprawi tłumaczenia na stronie, oczywiście podeślemy specjalny plik (przykład, kiedy chcecie pobrać plik z Serwer Download jest tam 50 Pobierz, zamiast 50 Pobrań <- takie błędy, które się zdarzają)
* poprawi słowa kluczowe i opisy na stronie. Ich nie widać, ale niestety pisał je kiedyś kiedyś Gato, przez którego nasza strona była zbanowana w google. Powód? Użył 10-20 razy w 1 opisie słowa Cultures. Przez to google wzięło to jako próbę wybicia strony na tym słowie i je zbanowała, tak że nie dało się znaleźć culturesnation.pl przez słowa typu Cultures.

Potrzebna jest osoba, która naprawdę potrafi przyjąć odpowiedzialność i ewentualne poprawienia 2-3 razy tego samego. Niestety nie da się zrobić takich opisów perfekcyjnie, a jest to czasochłonne, wcale nie takie trudne. Czasochłonne - czyli dla mnie będzie ciężko znaleźć na to czas.

Kto byłby chętny proszę zgłosić się tutaj. Wybiorę tą osobę pisząc na PW. Jak ktoś dobrze wykona robotę otrzyma trochę punktów na stronie i grę na Steamie Lol

Z poważaniem,
ZbiRek

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Ares
Ja mam sporo wolnego czasu więc na spokojnie mógłbym zając się tymi sprawami, a z językiem polskim chyba daje radę... Tylko mam pewną zagwozdkę, mianowicie kompletnie nie ogarniam tych spraw wewnętrznych strony o ile można tak to nazwać. Na sam koniec chciałbym się spytać o co chodzi z (cytuję):"Całusek z oczkiem myśli samodzielnie, zna się na POZYCJONOWANIU", dokładniej chodzi mi o "POZYCJONOWANIE". Jeśli naprawdę nie jest to takie trudne jak mówisz, to jestem chętny Uśmiecha się
 
Jozenkow
Pozycjonowanie to np. jak wpiszesz w google 'cultures' i wyświetlają się wyniki i strona, która jest pierwsza ma bardzo dobre pozycjonowanie, a te późniejsze mniejsze, dlatego jest to tak ważne

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
Ares
Dobra, rozumiem.
 
Przejdź do forum: