Zobacz temat

 Drukuj temat
Heroes III
Maurycy
Co to za gra to chyba nie muszę nikomu tłumaczyć Pedofil Od jakiegoś czasu pogrywam sobie z Proszakiem, pytanie, czy są chętni Uśmiecha się
 
RajTo
Ja uwielbiam heroes 3 chociaż jestem w to usslesem Rozwalony Możemy kiedyś tam zagrać Lol
 
Ares
Ja zawsze chętny pograć, ale oczywiście na Hocie.
 
Maurycy
U was też są problemy z hotą?
 
Santor121
ooo ciekawe

卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐
 
Ares
Nie, u mnie Hota działa bez problemów.
 
Maurycy
Gra ktoś dziś ze mną i Proszakiem?
 
Ares
Proszak mówił, ze w 3 nie ma sensu. Tury za długo trwają...
 
zkajo
Ares napisał(a):

Proszak mówił, ze w 3 nie ma sensu. Tury za długo trwają...


W HOTA jest dostępny launcher, który po ma dwa super ficzersy: 1) dodaje online lobby do bezproblemowej gry (nie potrzeba już hamachi czy innego lanu) 2) dodaje tury jednoczesne, coś w stylu gier CIV - nie musicie już tyle czekać Puszcza oczko

H3 najlepsza część serii do dziś. Grywalność pozostała. Gra ponadczasowa.
 
Ares
Przecież graliśmy na HOCIE i te jednoczesne tury działają tylko w 1 dzień 1 tygodnia :/

Edytowane przez Ares dnia 20-10-2017 22:13
 
Maurycy
Działa i dłużej, sprawdzone
 
zkajo
Ares napisał(a):

Przecież graliśmy na HOCIE i te jednoczesne tury działają tylko w 1 dzień 1 tygodnia :/


Można to zmienić w ustawieniach. Nie pamiętam jaki jest największy numer, ale coś w stylu 9 miesięcy, 4 tygodni i 7 dni... Fakt, jest tam cap, ale pewnie i tego się pozbędą.
 
Ares
Czyli jest jednak możliwość grania w więcej osób i nie spędzenia przy tym 4 lat Lol
 
Maurycy
Da się w 3 grać, ale często się psują te tury. Nie wolno kraść sobie kopalń Pokazuje język
 
AdamWladam
Dajcie mi hirołsy to zagram.
 
Maurycy
http://igg-games.com/heroes-of-might-and-magic-iii-complete-edition-free-download.html
 
AdamWladam
Czy to jest legalne?
 
Ares
Jasne, że tak
 
Maurycy
A czy proszak sra w lesie?
 
AdamWladam
To zależy co przez to rozumiesz.
 
Przejdź do forum: