Zobacz temat

 Drukuj temat
Blitzkrieg
Kowal xD
a grasz w starego blitzkriega 1 ? ja mam jeszcze oryginalną płytkę, co do 2 tak samo mi się nie podobało, tak jakby odbiegli od tematu części 1
kto wie może ta 3 im lepiej wyjdzie (oby! ;d)
 
Web
zkajo
Kowal Rozwalony napisał(a):

a grasz w starego blitzkriega 1 ? ja mam jeszcze oryginalną płytkę, co do 2 tak samo mi się nie podobało, tak jakby odbiegli od tematu części 1
kto wie może ta 3 im lepiej wyjdzie (oby! ;d)


Mam oryginalnÄ… antologiÄ™ Puszcza oczko
 
Kowal xD
skurczysyn Wielkie oczy dodałbyś dodatki gdzieś do uploadu i byśmy se kiedyś pograli ;P pamiętam, że w dodatkach są nowe maszyny!
 
Web
Krway
Ja lubiłem grać w Company of heroes i Homeworld 2 najlepszy kosmiczny RTS z jakim się w życiu spotkałem. Gra była robiona około 2005 rok ale grafika mi się nadal strasznie podoba
media.pcgamer.com/files/2013/03/Homeworld-2.jpg
Jeszcze zajebistą fabułę miała może niektórzy nie lubią latać statkami ale naprawdę polecam zagrać. Taka ciekawostka THQ co zrobiła te 2 gry upadło jak wiadomo ale prawa do Homeworlda wykupiło jakieś inne studio (nie pamietam nazwy). I robią jakby też bardzo ciekawą kontynuacje właściwie akcja osadzona jest trochę wcześniej niż w serii "Homeworld".
https://www.youtube.com/watch?v=0kqNp1fZ9xQ
 
ZbiRek
Ja uwielbiam grać w Starcrafta 2, Age of Empires, Twierdze Krzyżowiec, Empire Earth... i inne strategie ;]

Jak ktoś by chciał pociupać to Lol Zapraszam.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Neptun
a warcrafta III ktoś by nie pograł
 
Arrownarrow
BLITZKRIEG! to nawet mój trick w Cultures! Uśmiecha się a jak to robię to moja tajemnica Uśmiecha się Poza wiedzą o definicji tej taktyki to Blitzkrieg znam inaczej i przez to.... chyba jeszcze dłużej.

"Blitzkrieg" to też pewien fajny, marszowy, mocny kawałek a w necie oblukać to żaden problem Uśmiecha się Metallica tutaj podpowiedzią Uśmiecha się Meta zrobiła cover a oryginał dla mnie jeszcze mocniejszą barwę dźwięku ma, czyli nici z zabawy w szukanie Rozwalony

O tym że taka gra jest to nawet nie wiedziałem Uśmiecha się

Phantom Lord Is Never Failed!!! Arrov is evil!

a tak to "So What"

Głównie oręż dalekosiężna. Te.... frondibole np. dać do Culturesa mmmm miód Puszcza oczko ale nie wiem jak to zrobić bo nie lubię komplikacji w życiu (sam nie lubię)
Co lubię: Prawdziwe maszyny czyli takie ze nawet są korby na wierzchu, para, sadza i dym z waszką zmieszany Uśmiecha się nie znam się na elektronice i tylko to że gram sobie w Bjarniego mi wystarczy. Z resztą plaga węży co to było? Czarna magia! Rozwalony Przez kogo i co? "Obłudę" i "Magazyn mód" Taktyka "Blitzkrieg" Kupiec: "Robin Hood" Jak sobie od czasu do czasu w to pogram to mogę się wyluzować jak chcę.... a reszta to wielkie.

Since 2006
 
PastTime
Już myślałem, że będzie tutaj dysputa na temat efektywnej taktyki Blitzkriegu : D

W grę grałem dawno temu, generalnie to nie przepadam za produktami wychodzącymi spod skrzydeł rosjan czy ukraińców, bo są to tytuły bardzo stronnicze - często radziecka strona ma jakąś niewytłumaczalną przewagę techniczną niżeli liczebną.

Polecam za to grę Men of War, do której robiłem modyfikację "Polish Army 1939 - 1945" traktującą o losach Polaków na przestrzeni tych wszystkich lat. Oczywiście jest też możliwość gry Niemcami, Francją, Węgrami itd.

Problem w tym, że ostatnia wersja modyfikacji jest nafaszerowana błędami, ale zawsze można pobrać starszą. Do tego są inne modyfikacje, które polecam :
YouTube Video


Sama gra oferuje dosyć łatwe podejście do sterowania, genialny system obrażeń w przypadku pojazdów. Możliwość konkurencji poprzez sieć i także kooperację.
 
Maurycy
Serio jesteś twórcą Polish Army 1939 - 1945? Ninja
 
PastTime
Nie widzę powodu, dla którego miałbym ściemniać. Co prawda, do projektu dołączyłem trochę później i w ramach trybutu grupa działa pod nickiem prawowitego twórcy modyfikacji.

Pracowało nad tym kilka osób + testerzy.
 
Maurycy
Przyjacielu Rozwalony
 
Przejdź do forum: