Zobacz temat

 Drukuj temat
Skutki grania w Cultures
Jozenkow
włócznik odpierdala slow montion to mnie ro[CENZURA]ało bo takie prawdziwe zawsze sie z tego smialem xdd

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
AdamWladam
Przywiązałem do kija otoczak, po czym rozwaliłem mamie skalniak.
Już więcej w to nie gram!

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
x1
 
Ingvar
Assasmine napisał(a):

Zbieraj muchomory w lesie. Ugotuj na ich bazie wywar z monetami i ziołami. Przekręć się mimo że miała to być mikstura lecznicza. O ironio


Muchomory dobrze przygotowane nie są trujące, już dwa wysuszone duże kapelusze mają ciekawe właściwości Puszcza oczko

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
AdamWladam
Chyba że to muchomory sromotnikowe.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Thartler
* Chcesz być niezniszczalny? Wygotuj sobie 3 wywary lecznicze, dodaj zbroję płytową, amulet obrony, długi łuk, katapultę i stajesz się superżołdakiem rodem z hollywood! Tylko że musisz wciąż jeść i spać. A picie? Kogo to obchodzi!
 
Ingvar
Thartler napisał(a):

* Chcesz być niezniszczalny? Wygotuj sobie 3 wywary lecznicze, dodaj zbroję płytową, amulet obrony, długi łuk, katapultę i stajesz się superżołdakiem rodem z hollywood! Tylko że musisz wciąż jeść i spać. A picie? Kogo to obchodzi!


Jest taka opcja jak "Zabroń regeneracji" i już nie muszą spać i żreć Pokazuje język

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Thartler
Ingvar napisał(a):

Thartler napisał(a):

* Chcesz być niezniszczalny? Wygotuj sobie 3 wywary lecznicze, dodaj zbroję płytową, amulet obrony, długi łuk, katapultę i stajesz się superżołdakiem rodem z hollywood! Tylko że musisz wciąż jeść i spać. A picie? Kogo to obchodzi!


Jest taka opcja jak "Zabroń regeneracji" i już nie muszą spać i żreć :P


Ale ci z głodu umrą...
 
Ares
odzywczy amulet zalatwi sprawe
 
Maurycy
Wiecie czemu na komisach, targach i innych tego typu nie mogłoby być dzieci? Bo handlarze nie wracają do żon gdy handlują hue hue hue
 
Czosnus89
-Uderzasz z dłoni w sztachety sąsiada a one się zapadają pod ziemie.

-Nie możesz mieć dzieci z przedstawicielką innej nacji, tak samo nie możesz jej poślubić.

-Dajesz burmistrzowi innego miasta 3 ciastka za 1 doświadczonego żołnierza z bronią.

-Możesz być kim tylko zechcesz! Wystarczy iść do szkoły.

-Obrabiasz owalny kamień w taki sposób, że wychodzi kwadrat- finalnie większy.
 
AdamWladam
Rzucasz kamieniami pod nogi, oczekując że te eksplodują zamieniając stojących wokół ludzi w stosy szkieletów.
 
Przejdź do forum: