Zobacz temat

 Drukuj temat
Boty, serwer, forum - WAŻNE
ZbiRek
Siemka wikingowie...

W planach mieliśmy zmianę silnika strony, na którym aktualnie jesteśmy. Jest on z 2012 roku i jak widzicie jest tak dziurawy, że boty logują się przez zapytanie a nie jakikolwiek formularz, przez co nie da się zabezpieczyć strony (chyba, że pisząc logowanie od nowa).

Proszak namawiał mnie ostatnio do przeniesienia na nowy silnik, lecz żeby to zrobić musielibyśmy mieć nowy, lepszy silnik na którym wszystko umieścimy. Przeniesienie to nie taka łatwa sprawa, będzie dużo komplikacji i może poznikać dużo funkcji.

Jeżeli ktoś się zna, podeślijcie jakieś silniki stron, może być forum i strona osobno poniżej. Silniki typu anchor niestety odpadają, bo trzeba tam pisać wszystko od nowa, a na to nie mam czasu.

I również co sądzicie o przenosinach? Strona jest strasznie dziurawa, nie jest przystosowana do telefonów i trochę śmierdzi kupą. No i te boty hehe. Dajcie znać!

Pozdrawiam Puszcza oczko

Moja agencja: https://mayam.pl
x5
 
Maurycy
No w końcu, opłaciło się zawracanie dupy Proszakowi rano, w nocy o północy Rozwalony
x1
 
bjarni
A co dałaby zmiana silnika? Poza usunięciem botów
 
Maurycy
Pewnie lepsza optymalizacja, mniej błędów, więcej opcji
 
Ingvar
Przenosiny są konieczne, ale przydałoby się również inne odświeżenie, nowe możliwości, oprócz samego forum i serwera download to nie istnieje nic angażującego, dla mnie osobiście kanał CN na Discord zastąpił mi CAŁKOWICIE forum - jest 1000x wygodniejszy i czytelniejszy -, ba, nawet zasugerowałem, by tam również dodać specjalny kanał, który zawierałby linki do map użytkowników (posegregowane po nickach) i byłby edytowany jedynie przez admina.

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Maurycy
Ale jest od groma użytkowników, którzy są tutaj tylko by pobierać mapy i wątpię że dla nich założą konto na discordzie
 
Maurycy
Ale jest od groma użytkowników, którzy są tutaj tylko by pobierać mapy i wątpię że dla nich założą konto na discordzie
 
Rumu
dokładnie

a na dziscordzie też jest dużo użytkowników którzy mają konta i wogule nie wchodzą
 
bjarni
Na discordzie siedzi kilka osób, zawsze ponad 30 jest offline
 
Rumu
właśnie o tym mówię
 
RajTo
Dobry pomysł
 
Santor121
go zmiana

卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐
 
ZbiRek
No tak, ale discorda sobie nie wygoglujesz i tak dalej. Zresztą gdyby taka idea poszła dalej to po co w ogóle taka strona haha

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Kuzyn
Nie było mnie tu kilka lat i tak sobie zajrzałem bo akurat 8 cud świata za 1,79zł na Steam Puszcza oczko
Myślę, że warto zmienić silnik strony bo ten jest po prostu słaby. A na jaki? Tego nie wiem, ale wydaje mi się, że nawet silnik forumowy z opcją portalu dałby radę.
 
Ares
to zamiast tego całego forum wystarczy na środku dać duży link do discorda i tyle lul
 
Krway
Discord to nie to samo co stronka. Nie wiem jak was ale jakbym miał przęglądać śmieci (rozmówki memeski itp. do których nic nie mam to jest ok. Ale jako nowy użytkownik bym się zniechęcił bo jest to po prostu niechlujne). Na stronie ładnie wszystko jest opisane, wydzielone specjalne fora bez zbędnego spamu i przewijania 10 stron rozmów w górę by zobaczyć jej sens. Zresztą na stronie jest sekcja z mapami, tutorialami czy screenami. Jedno przecież nie wyklucza drugiego a człowiek szukający culturesów nie będzie szukał na discordzie jakiś kanałów. Tylko wklepie coś w yt albo google.
 
Przejdź do forum: