Zobacz temat

 Drukuj temat
BÅ‚Ä…d z zapisami w multiplayer
floro1234
Witam na forum jestem nowy ale w cultures bardzo lubię grać ale jak wiemy granie samemu jest kijowe ale mam problem ponieważ gdy zapisze gry na multi to potem w ogóle mi ich nie wczytuje wyskakuje mi błąd połaczenia sieci błąd 0 nawet ten sam błąd mam gdy próbuję otworzyć mapkę z edytora na multi jest to na wersji 1.00 8 cud świata mam pirata ale ten błąd również mi występował na orginale cultures 2
 
RajTo
Chlopie, pisz kropki i przecinki bo zrozumiec sie nie da ...

@ A problem z wczytywanie masz jak grasz na multi samemu czy z kolegÄ… ?
 
evo
Z tego co zrozumiałem i jeśli dobrze wywnioskowałem to możesz mieć problem z jedną z poniższych rzeczy:
- Błędnie skonfigurowana sieć w komputerze
- Błędy podczas zapisu/odczytu plików gry z powodu błędów systemu
- BÅ‚Ä…d w plikach rejestru systemu
- Błąd związany z nie takowym formatem plików.
- Błędy w plikach Bibliotek systemu lub gry.

Napisz może jaki masz system, jakiegoś screena wrzuć bo z tego co wyżej może być jeszcze z 20 powodów.
 
Web
floro1234
Bład 0 : <save game compression failed (I/0 error)> takie coś wyskakuje mi w grze i to obojętnie czy próbuje z kolegą czy sam
 
evo
Sprawdź czy na plikach i folderach masz opcje zapisu.
To ma być odznaczone -> "Tylko do odczyty". (nie zaznaczone)
A jak nie podaj zawartość plików z folderu "Saves"
 
Web
floro1234
to nic nie dało a w saves mam multiplayer singleplayer opt_callsign opt_game opt_glob a i zapomniałem o jeszcze jednym errorze ten tylko czasami się pojawia przy wczytywaniu i towarzyszy mu czasem alert zabezpieczeń Network error FileTransferManager.cpp: Line 201 Duplicate instance

jak coś to mój system to vista
 
evo
Napewno masz coś nie tak z siecią, ale nie wiem czy to nie jedyny problem. Próbowałeś prze instalować grę ? Janie to wyłącz zaporę i antywirusa na chwilę i spr. Czy będzie działać.
 
Web
ZbiRek
Prześlij jakiś zapis, który Ci nie działa.
Wrzuć na http://hostuje.net albo na jakiś inny hosting

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: