Zobacz temat

 Drukuj temat
Stronghold Crusader 2
Apex
i.imgur.com/3dZ3yfd.jpg

Cześć Chłopaki !
Ostatnio oddaję więcej czasu kultowej strategii - Twierdza Krzyżowiec 2.
Z czym do Was pisze ? Otóż uzupełniam sobie na spokojnie osiągnięcia z gry na platformie Steam.
Jedno jest nadzwyczaj upierdliwe:


i.imgur.com/QfPe2dZ.png


Jeśli ktoś z Was posiada gierkę to piszcie, chętnie zagram, byle by mieć z głowy to osiągnięcie :D

 
Web
Maurycy
Ja mam i mogę któregoś dnia
x1
 
bjarni
ja mam tylko Stronghold HD i Stronghold Crusader HD, gdybyś z nich chciał jakieś osiągnięca to pisz
 
Apex
Geralt z Rivii napisał(a):

ja mam tylko Stronghold HD i Stronghold Crusader HD, gdybyś z nich chciał jakieś osiągnięca to pisz


Chodzi mi jasno o KRZYŻOWCA 2 poza tym do Stronghold & Stronghold Crusader na Steamie nie ma osiągnięć.
 
Web
Rumu
ja też mam ale nie na Steam.
 
Karl-levengaupt
Gram siÄ™ w Stronghold Crusader(pierwszy) ale nie na Steam
 
Apex
Widzę słabo u Was chłopaki z czytaniem ze zrozumieniem.

Dodam tylko od siebie, że na Steamie można nabyć wszystkie 4 DLC w cenie 20zł, akurat fajna przecena się trafiła na weekend + 2 mini kampanie z których także są osiągnięcia przecenione o 25% z 5zł.
 
Web
zkajo
Mam SC2, ale szczerze mówiąc wróciłem do pierwszej części :/ Jakoś ta dwójka, pomimo fajnej grafiki nie jest aż tak grywalna. Mniej jednostek, brak drabin czy wież oblężniczych... słabo :/

EDIT: grałem w to jeszcze długo przed premierą, na targach E3, i twórcy zarzekali się że to wszystko jeszcze będzie Puszcza oczko Jak nie było tak nie ma. Śmutno
 
Apex
zkajo napisał(a):

Mam SC2, ale szczerze mówiąc wróciłem do pierwszej części :/ Jakoś ta dwójka, pomimo fajnej grafiki nie jest aż tak grywalna. Mniej jednostek, brak drabin czy wież oblężniczych... słabo :/



Mnie bardzo pochłonął ten tytuł, myślę że Ciebie też by pochłonęło, tylko musisz dać tej grze szanse i czas Uśmiecha się
Przeszedłeś może ostatni szlak potyczek w podstawce ?
 
Web
zkajo
Apex napisał(a):
Mnie bardzo pochłonął ten tytuł, myślę że Ciebie też by pochłonęło, tylko musisz dać tej grze szanse i czas Uśmiecha się
Przeszedłeś może ostatni szlak potyczek w podstawce ?


A, tutaj jest problem - nie gram single. Po prostu mnie to nie bawi, ani nie ciągnie. Tylko multi, a niestety, w SC2, multi jest słabsze Śmutno
 
Przejdź do forum: