Zobacz temat

 Drukuj temat
League of Legends
Apex
RajTo napisał(a):

WJENC chodzi ci w grach o $ ?

Ja gram w lola dla przyjemności, czasem tyko wydam te 30/40 zl na lola :)


Źle mnie zrozumiałeś, chodzi o to że za wygrane mecze można zarobić.
 
Web
RajTo
A pierdolcie sie, nie wiem ci wy macie o lola, gra normalna jak wszystkie inne Oui monsieur
 
Apex
Po co ten bulwers ? Rozwalony spokojnie, ja wiem po prostu jak ta gra zmienia ludzi, dlatego do niej nie siadam, widać po Twojej reakcji że już Cię gra pochłania bo rage Ci odpala pisząc "pierdolcie sie"

Easy Mean Puszcza oczko
 
Web
RajTo
Taa ...

Tyko wkurza mnie to że ktos nawet nie widzial na oczy Lola a pierdoli ze [CENZURA]ana (jak u mnie w szkole ^^)

A charakter mam taki od zawsze.

Ale nie pojmuje tego że kazdy mowi ze "[CENZURA]ana gra". Nie podoba sie ? To wyjdz i i nie komentuj ..

PS. Dzieki, wkoncu moge ruszyc z postami Uśmiecha się
 
Apex
TAK MIAŁEM STYCZNOŚĆ Z LEAGUE OG LEGENDS i jestem w 100% pewien swojego zdania na temat tej gry Puszcza oczko
 
Web
Kenshi
Erm. Niespodziewałem się, że ten temat wzbudzi tyle negatywnych emocji:< Chciałem ludzi do tej gry zachęcić, a nie tworzyć konflikty na tej stroniePłacze
 
RajTo
Wiesz ... Ja to tylko pisze zeby nabijac sb pkt :**
 
ZbiRek
RajTo napisał(a):

Taa ...

Tyko wkurza mnie to że ktos nawet nie widzial na oczy Lola a pierdoli ze [CENZURA]ana (jak u mnie w szkole ^^)

A charakter mam taki od zawsze.

Ale nie pojmuje tego że kazdy mowi ze "[CENZURA]ana gra". Nie podoba sie ? To wyjdz i i nie komentuj ..

PS. Dzieki, wkoncu moge ruszyc z postami :)


Grałem 2 godziny, chciałem zobaczyć co to jest, tak samo w LOLa... swoje zdanie wziąłem ze swoich doświadczeń Puszcza oczko

Moja agencja: https://mayam.pl
 
RajTo
Cóż ... Każdy ma inny gust Uśmiecha się

W najbliższym czacie musze przetestować Smite i Dote2 Uśmiecha się

Gra ktos w te gry ? Pokazuje język
 
Kenshi
Ja grałem w Smite. Nawet fajne, tylko mi szybko się znudziło, może to przez to, że to jeszcze beta;/
 
RajTo
Można tez w to pyknac Uśmiecha się

Narazie czekam na zaproszenie do partyjki w Lola Rozwalony
 
Apex
DoTa2 ale to jak będzie komputer nowy pod choinkę Rozwalony
 
Web
Jozenkow
Też gram w lola Uśmiecha się Mój nick - jozenkow silver 2 i mialem okazje wejsc do golda ale nie udalo się ;c
 
RajTo
Dodaj mnie, nick- RajTo43 Uśmiecha się
 
Przejdź do forum: