Zobacz temat

 Drukuj temat
PATCH CULTURES
Jozenkow
Temat informacyjny do patcha, tutaj bedziemy gadać o tym co zrobilismy żeby poznać wasze opinie, możecie dalej proponować co jeszcze zmienić.

Jeżeli chodzi o zmianę obrażeń to mamy coś takiego:

(stary wykres broni, który macie obecnie w grze jest w poprzednim temacie)

i.imgur.com/X7gTOch.png

- zmiany dotyczyly głównie boosta dla żelaznych pancerzy i włóczni
- zamysł był taki by dać żelaznej włóczni dobre przebicie żelaznych pancerzy w porównaniu do mieczy, które są skuteczne przeciwko zbrojom skórzanym
- dodatkowo zrobilismy z drewnianej wloczni dobrą tanią broń do szybkich rushów, bo mają dobry dmg na słabe pancerze
- znacząco obniżyliśmy dmg do budynków i katapult każdej broni (+ jeszcze zwiekszymy hp wieżom, ale to potem)
- plus jeszcze kaftan jest po prostu lepszą zbroją bo robi się go trudniej od skórzanej

no i te katapulty, jeszcze z nimi nic nie robiliśmy, bo tam jest parę fajnych opcji, np. mogę
zwiekszyc zasięg
zwiekszyc wytrzymalosc
zwiekszyc dmg
wyłączyć zabijacie przyjaznych jednostek (op)

i sie zastanawiam wlasnie jak zrobic z katapult dobre narzędzie oblężnicze, ale nie można też przesadzić, bo katapulty w grupie mogą być za mocne
+ opcja z brakiem zabijania przyjaznych jednostek jest zbyt op wg nas

dajcie znac co sadzicie

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
Ingvar
Zwiększyć koszt katapult
Drewniana włócznia do szybkich rajdów? Więc sądzę że powinna być dobra tylko na golasów bez zbroi (nie-wojów)
Łuki powinny kosztować jeszce dodatkowo 1 skórę jako oplot majdanu (części za która się chwyta dłonią) i cięciwa

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Proszak
Zasięg one mają spory, a dmg ogromny.
Tych dwóch parametrów bym nie ruszał.

Ale ich wytrzymałość jak najbardziej podniósłbym 2 albo 2,5 razy.
 
Remik
Jeśli chodzi o obrażenia zadawane budynkom przez Łuki to bym bardziej to jeszcze obniżył, tak aby przy ataku wykorzystywać cały arsenał.

Odnośnie włóczni popieram, jednak zwiększyłbym jej ciężar, żeby wolniej uderzała, ponieważ włócznia jest mało poręczna.

Taki nasz oficjalny patch mógłby również zawierać klika najlepszych map Multi, aby każdy kto ma wgrany nie musiał się zastanawiać czy ma taką mapę.

Ewentualne dodatkowe wymagania do budynków (doświadczenie, materiały budowy), ale to już trzeba się bardziej zastanowić.

Dodatkowe tekstury? Tutaj trzeba atakować Molta chociaż ostatnio nie jest już tak skłonny do pomocy jak kiedyś Lol
 
Santor121
Zależy kto by napisał

卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐
 
Proszak
Po ostatnim incydencie mam wątpliwości ci ktokolwiek ze strony niemieckiej nam pomoże
 
Jozenkow
Przynajmniej udało mi się wyssac interiala zanim bana dostałem Rozwalony

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Ingvar
Włócznia używana w jednej ręce w kombinacji z tarczą jest nieskuteczna, a używana oburącz potrafi zrobić lepszą robotę niż miecze. Liczby w tabeli niewiele nam mówią, trzeba zrobić zespół testerów którzy będą testować to w praktycznej walce i zaraportują która wartość dmg jest najlepiej zbalansowana.

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
x1
 
RajTo
Proszak napisał(a):

Po ostatnim incydencie mam wątpliwości ci ktokolwiek ze strony niemieckiej nam pomoże


A o co chodzi Niemcom, mają jakiś problem czy co ?
 
bjarni
Na discordzie Ci napisałem
 
Emil
O kurde, teraz to do długich łuków będę robił żelazne włócznie Lol

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Jozenkow
http://hostuje.ne...3a6a81910d
WSTĘPNY PATCH DO BRONI
zmieniłem już tak jak jest w tabeli na samej górze do każdej nacji i możecie grać i testować
folder wypakowujecie w folderze z grą i zamieniacie pliki
i oczywiście wcześniej musicie mieć wgranego bizmoda, i normalnie odpalacie frankmoda, wcześniej jakaś mapa do frankmaps (najlepiej wikingami grajcie narazie) i go

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
Neptun
ok
 
Rumu
aha okej
x1
 
Przejdź do forum: