Zobacz temat

 Drukuj temat
Cultures Patch
Dzejkaci
Temat informacyjny do patcha, tutaj bedziemy gadać o tym co zrobilismy żeby poznać wasze opinie, możecie dalej proponować co jeszcze zmienić.

Jeżeli chodzi o zmianę obrażeń to mamy coś takiego:

(stary wykres broni, który macie obecnie w grze jest w poprzednim temacie)

i.imgur.com/X7gTOch.png

- zmiany dotyczyly głównie boosta dla żelaznych pancerzy i włóczni
- zamysł był taki by dać żelaznej włóczni dobre przebicie żelaznych pancerzy w porównaniu do mieczy, które są skuteczne przeciwko zbrojom skórzanym
- dodatkowo zrobilismy z drewnianej wloczni dobrą tanią broń do szybkich rushów, bo mają dobry dmg na słabe pancerze
- znacząco obniżyliśmy dmg do budynków i katapult każdej broni (+ jeszcze zwiekszymy hp wieżom, ale to potem)
- plus jeszcze kaftan jest po prostu lepszą zbroją bo robi się go trudniej od skórzanej

no i te katapulty, jeszcze z nimi nic nie robiliśmy, bo tam jest parę fajnych opcji, np. mogę
zwiekszyc zasięg
zwiekszyc wytrzymalosc
zwiekszyc dmg
wyłączyć zabijacie przyjaznych jednostek (op)

i sie zastanawiam wlasnie jak zrobic z katapult dobre narzędzie oblężnicze, ale nie można też przesadzić, bo katapulty w grupie mogą być za mocne
+ opcja z brakiem zabijania przyjaznych jednostek jest zbyt op wg nas

dajcie znac co sadzicie














TAKI CH*UJ GRAM W DESTINY I JESTEM ULANY
x1
 
Jozenkow
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
MrKatrioPL
Jeśli chodzi o katapulty - dobry pomysł, tylko zwiększyć koszt produkcji Pokazuje język
 
Rumu
Jozenkow Wyżej #2 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2018 19:06
Awatar

Użytkownik






Ostrzeżeń: 0
Punktów: 5507
Postów: 1200
Data rejestracji: 04.05.13

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałurzy błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
Oceń ten post :
 
Przejdź do forum: