Zobacz temat

 Drukuj temat
Kilka pytań dot. gry
Mateo
Siema!
Mam kilka pytań dotyczących gry.
1. Dlaczego tylko w 4 części gry (8 Cud Świata) nie działają kody? Ten na odsłonięcie mapy czasem przydałby się do debugowania mapy.
2. Do czego służą ciastka ?
 
Mikulus
1. Nie działają bo po prostu nie działają Fajny To, że mapa jest zbugowana to nie wina braku odkrycia jakiegoś terenu, tylko błąd mapy. Funexplore bez względu na okoliczności użycia, zawsze jest oszustwem (no chyba, że testujesz swoją mapę.)
2. Ciastka działają tak samo jak chleb, z tą różnicą, że ciasto żywi postacie na dłuższy czas i spowalnia głód.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
MrKatrioPL
1. Jak kończysz daną misje np. w Kampanii to odsłania Ci się cała mapa więc po co kody ? :/
2. Tak jak kolega napisał wyżej Pokazuje język
 
Bjarnibohater
A jak dać folder usermaps jak go się niema i gdzie dac

Bizancjum jest najlepsze z egipcjanami


Noi pan Paweł -Ła ku##a żeczywiscie
 
Mikulus
@Bjarnibohater Jak nie masz, to w głównym folderze gry tworzysz folder UserMaps, aczkolwiek mało map .c2m jest więc po nic ci się to nie opłaca jeśli własnych map nie towrzysz. Pobierz potrzebne pliki do pobrania map .dat i tam wklejaj pobrane mapy .dat . Map .dat jest znacznie więcej.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
superjarko
Cultures: Discovery of Vinland jest spolszczenie albo wersja pl bo całe google przekopałem i nie widze a jak by bylo to pewnie na forum by ktos wstawił dobrze rozumuje
 
komino34
Ktoś wie jak to naprawić, dzieje się to po zminimalizowaniu gry i.imgur.com/kggZHc4.png
 
Jozenkow
Zmień rozdzielczość w grze

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
komino34
Gram na 1920x1080
 
Mikulus
komino34 napisał(a):

Ktoś wie jak to naprawić, dzieje się to po zminimalizowaniu gry i.imgur.com/kggZHc4.png


Otwierasz lokalizację 8 cud Swiata/Saves/opt_glob.ini
(Jeśli ww. lokalizacji nie widać, to w ustawieniach eksploratora plików ustawiasz, aby wyświetlał ukryte foldery)

Otwierasz plik opt_glob.ini za pomocą notatnika lub Notepada++.

Edytujesz zawartość pliku tak, aby ww. plik wyglądał tak jak poniżej:
gfx_screen_width 800
gfx_screen_height 600
gfx_screen_depth 32

Teraz gra po zminimalizowaniu nie będzie się rozwalać. Puszcza oczko
(ew. za pierwszym uruchomieniem gry z tą rozdzielczością może wyskoczyć komunikat z ostrzeżeniem)

Niestety działa to tylko na rozdzielczości 800 x 600.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Przejdź do forum: