Zobacz temat

 Drukuj temat
Siemka
culturesgrz
Witam mam sprawÄ™
Dzisiaj na discordzie jedna z osób uświadomiła mnie że wy gracie na wersji 3.0 a ja na 0.5. I tu moje pytanie jak mieć wersje 3.0 co muszę zrobić, mam Cultures Northland i 8thwonder of the world na steam. Impreza
 
Jozenkow
Oszukali cię Ares i Józeńków to naczelne trolle jebac ich

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
culturesgrz
Jak ty jesteś Jozenkow o co tu chodzi. To jeżeli nie muszę mięc wersji 3.0 to skąd najlepiej pobrać culturesa. Czy twój cultures nation mod jest dobrym wyborem ?
 
Mikulus
Pobierz po prostu culturesnation mod. z Culturesem na Steam zawsze sÄ… jakieÅ› problemy.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
x1
 
Web
Rumu
culturesgrz napisał(a):

Witam mam sprawÄ™
Dzisiaj na discordzie jedna z osób uświadomiła mnie że wy gracie na wersji 3.0 a ja na 0.5. I tu moje pytanie jak mieć wersje 3.0 co muszę zrobić, mam Cultures Northland i 8thwonder of the world na steam. :party:


po prostu ares cię zrobił w chuja i tyle niema żadnej wersji 3.0 i 0.5 jest tylko 1.00 i wszystkie gry cultures prócz jedynki chyba są na wesji 1.00 cn mod też więc pozdro Rozwalony
x1
 
Przejdź do forum: