Zobacz temat

Czy chcecie aby ten pomysł był zrealizowany?
Tak Tak 64%[7 głosów]
Nie Nie 18%[2 głosów]
Nie mam zdania / Nie grałem na tej mapie Nie mam zdania / Nie grałem na tej mapie 18%[2 głosów]
Głosów ogółem : 11
 Drukuj temat
Cultures Nation Mod. Pytanko
Waszkis
Cześć to znowu ja Reksio
Tym razem przychodzÄ™ z lekkim smutkiem PÅ‚acze
Grając na mapie "Specjalna: Forteca" Boty tz "Mieszkańcy Krainy Ciemności" Same siebie eliminują. Mam na myśli to że katapulty niszcą własną fortecę i co gorsza swoich Rycerzy. Co kilka minut wychodzą z koszar "Atakujący rycerze" i oni się odnawiają! Ale nie odnawiają się wojska strzegące fortecy Zły

Po prostu po kilku minutach zostaje max 5 łuczników w wieżach i może 3 rycerzy i 2 katapulty...

Nie wiem czy ktoś na to zwróci uwagę ale był bym wdzięczny gdyby do tej mapy zostały dopisane skrypty z tym aby spawnowały się wojska broniące. Co według mnie o wiele utrudni rozgrywkę Impreza

Dzięki za przeczytanie co do samego modu Epicki No life

Cześć!

Pochwalony Szubiennica
 
Brainy
A to nie jest oryginalna mapa z gry przypadkiem? Nie wydaje mi się, żeby się dało w nich majstrować. A nawet jeśli się da to nie każdy wie jak.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Waszkis
Brainy napisał(a):

A to nie jest oryginalna mapa z gry przypadkiem? Nie wydaje mi się, żeby się dało w nich majstrować. A nawet jeśli się da to nie każdy wie jak.



W orginalnej wersji nie ma tej mapy.

Pochwalony Szubiennica
 
Mikulus
niezbyt rozumiem co ma wspólnego ankieta z postem

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Waszkis
Mikulus napisał(a):

niezbyt rozumiem co ma wspólnego ankieta z postem


Aby ten ktoś kto zrobił tego moda wiedział że kilka osób chciało by zobaczyć trudniejszą wersję mapy...
I jeśli zobaczy że jest sporo chętnych osób to może ją z uptade'uje

Pochwalony Szubiennica
 
Brainy
Upewniłem się. To mapa z gry Wyprawa na Północ. Musiałbyś poprosić niemców, bo to oni są jej autorem.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Jozenkow
Mógłbym zedytowac te mapę ale ankieta mówi jasno

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Jozenkow
Księga ulicy mówi jasno kto na telefonie gierek nie ma z tego cipa gluchoniema

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Emil
głosy są równe

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Karl-levengaupt
Nie jestem pewny, że coś się po głosowaniu zmieni
 
Przejdź do forum: