Zobacz temat

 Drukuj temat
Wrcam
Jozenkow
Po wielu namysłach oświadczam, że wracam do was, ale że niektórzy urzytkowncy mnie wkurzyli dostają karę. Ci urzytkownicy to Prosiak, RajTo, Kowal, evo, Brainy. Dostają oni po 0 pkt, za przeszkadzanie etc. I jeszcze jedna osoba. Mianowicie ZbiRek, ponieważ on psuje atmosferę na forum i wgle dostaje wieczystego bana bez możliwości zwolnienia. Pozdrawiam gajs
 
Jozenkow
Ej a ja mam niebjeski ten post iks de
 
RajTo
Hemm ... A czym ja cie kur** wkurzylem ? Uśmiecha się
 
Krway
Nie ogarniam zbanowałeś ludzi bo cie zdenerwowali i teraz nie ma już naprawdę komu utzrymywać tej strony bo tylko oni coś robili
 
evo
Właśnie a ja co ci zrobiłem ? Najpierw odchodzić później wracasz i po co ten cyrk ? To jest jakiś świąteczny żart ?
 
Web
RajTo
To jakis down jest Uśmiecha się

Chce wlepic bana adminowi Rozwalony PFF Uśmiecha się
 
Brainy
Ja cię zdenerwowałem? Przecież jestem chodzącym wcieleniem dobra. Zobaczysz! Wszystko powiem Papie Smerfowi i dostaniesz nauczkę!

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Jozenkow
Nie ogarniacie trollingu ;))) Przecie ja nawed -1 pkt dać ni mogęęęe
 
Proszak
Tak myslalem ze to ironia
 
Kowal xD
Oui monsieur
 
Web
Krway
A ja zaczynałem się bać o stronę bo szkoda pracy włożonej przez chłopaków (może dziewczyn kto wie?)
 
Proszak
Juz kiedys ustalalismy ze nie ma tu plci pieknej :-(
 
evo
No a szkoda że nie ma płci przeciwnej
 
Web
Apex
myślałem że Prosiak to samica :c
 
Web
Proszak
Mi siÄ™ "Apex" z jakimÅ› tanim zegarkiem kojarzy
 
Apex
rzucÄ™ w ciebie skarpetkami i krzyknÄ™: Zgredku jesteÅ› wolny !
 
Web
Dzejkaci
2 spawy wedlug mnie to ty psujesz atmosfere a nie zbirek to po 1 a po 2 i cos nie pasuje to napisz do prezydenta Uśmiecha się moje zdanie: zbirek jest niewinny ława mówi nie jedno głośnie
 
SanTiago
Zgadzam siÄ™ z 2mrocznymPrzytakuje
 
Dzejkaci
no włśnieNinja
 
ZbiRek
No cóż, miło ;D

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: