Zobacz temat

 Drukuj temat
Silnik Cultures 2/3/4 otwarty/zcrackowany
GaTo
Oznajmiam wam bardzo wesołą informację od niemieckiego kolegi Molta, któremu udało się napisać program który includuje własne skrypty do naszego wspaniałego pliku *lib i umożliwia legalnie pisać mody do Culturesa.
Oryginalna wiadomość:

[...] since I could write an extension that wouldn't modify a single bit of their data, so what can they say? I read all the licenses the wrote, so... hehe Lol [...]

Jako że dobrze się dogadujemy nawiązaliśmy współpracę na linii tej modyfikacji :).
Skoro wiatry zaczęły wiać z dobrej strony zadecydowałem się również uspołecznić naszą stronę i spodziewajcie się w najbliższym czasie modyfikacji interfejsu graficznego, co już postanowione systemu gildii, zaoferowanego przez Apexa, oraz usprawnienie podstron na nawigacji, strony ze switcherem na j. angielski.

Pozdrawiam, Gato.
 
ZbiRek
Całusek Całusek Całusek Całusek Całusek Całusek Całusek Całusek *: : **:

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Remik
OoOOOoO Jestem wielce uradowany Lol

Dzienki GaTo Całusek z oczkiem <3
 
Apex
Nie wytrzymam ! [CENZURA] ale się cieszę aż klekotam jajami i mam wyjebane na te kozy niech se je Proszak dupczy.. Lol nie mogę się doczekać tego wszystkiego i mam nadzieję że grafika strony (szablon) będzie skończony bo tylko lekko w tle coś widać szkoda że tylko tyle ;/
 
Web
GaTo
Hmm no cały interfejs jeszcze przemielę, ale co do obrazków u góry i w stopce nie mam większych planów, jakieś sugestie?
 
Remik
A wiadomo coś o terminie upublicznienia tego programu? Uśmiecha się
 
Remik
Nie może byc platny, chyba ze funactis by sie zgodziło. Nie moze ktos inny zarabiac na ich grzeUśmiecha się
 
Apex
Jeszcze raz zapytam GaTo skoro w najbliższym czacie to dokładnie na kiedy to przewidujesz zrobić min. 50 % z tego hmm ?

Uśmiecha się
 
Web
GaTo
Jak Molt "let me know" :).
 
Remik
Czyli juz za niedlugo Lol
 
GaTo
ja bym się spodziewał czegoś w święta (GrubszegO).
 
Remik
Które świeta? ;p
Nie no, serio to te wiesci sa bardzo dobre Lol I bede na to czeeeeekal Uśmiecha się
 
GaTo
cieszy mnie to niezmiernie :D.
 
Ziomus
Też się cieszę ale:
Nie umiem pisać modów ;<

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Kowal xD
ja też nie za bardzo Lol
 
Web
Proszak
zapewne w języku C Pokazuje język
 
Remik
Nie trzeba znac nawet jezykow programowania byc cos zmienic lub dodac Puszcza oczko Wystarczy logiczne myslenie i dobra spostrzegawczosc Uśmiecha się
 
GaTo
niestety takie modowanie kończy się w sądzie :).
 
Brainy
Pomyślmy... Bo jest nielegalne?

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Remik
Nie chodzi mi Gato o cos takiego, tylko o zrozumienie mechaniki... Dobrze wiem, że kopiowanie i tylko przerobie nie jest zgodne z prawem bez wiedzy autora...

Ale znajomość jakiegoś z języków by sie przydała, nie powiem.

W tym roku mam Pascala za rok C++, może bede juz cos umial Uśmiecha się
 
Przejdź do forum: