Zobacz temat

 Drukuj temat
Świąteczne Życzenia !
evo
cdn1.iconfinder.com/data/icons/Gifts/128/box1.png

Z okazji zbliżających się świąt chciałbym życzyć wam wszystkiego najlepszego co może was spotkać niebawem, ale i w przyszłym roku. Szczególne życzenia kieruję do tych co byli przeważnie aktywni na stronie, bardzo pomocni, oraz życzę wam także Zaj**istej zabawy sylwestrowej.


Oczywiście nie obejdzie się bez prezentów. Z tej okazji przygotowałem 2 mapy dla was. Za wszelkie niedopracowania błędy i usterki w mapach przepraszam ale nie miałem zbyt wiele czasu na przygotowanie ich. W razie problemów proszę pisać na pw. Linki i opis do map poniżej.

www.evo.culturesnation.pl/images/firstmap.png
ÅšwiÄ…teczne Problemy


Pierwsze potyczki Grim'a z kampanii "Przygody Grim'a". Główny bohater musi poradzić sobie z Świątecznymi Problemami, które nie są takie proste jak mogło się okazać.
Typ Mapy: Singleplayer / Camping
Max Graczy: 1
Download: http://www.evo.cu...d/SwPr.rar




www.evo.culturesnation.pl/images/secondmap.png
2Forty


Dwóch Graczy i ich sprzymierzeńcy toczą wojnę o tereny wokół rzeki. Walcz wraz ze swoimi sprzymierzeńcami ze swoim przeciwnikiem.
Typ Mapy: Tylko Multiplayer
Max Graczy: 2
Download: http://www.evo.cu...2Forty.rar


Życzę wszystkim udanych i wesołych świąt !
Evo

 
Web
RajTo
Nawzajem !

Nowa mapa ! Od dawna nie bylo nowej mapy :**
 
Remik
Po co tyle tych wojownikow to dzikaa?
 
evo
Tyle wojowników żeby było trudniej . Puszcza oczko
 
Web
Brainy
Miałem sporo problemów z tą mapką. Np. po dojściu do magazynu wyświetlił się komunikat, aby udać się na wschód. rzebadałem cały teren także i na zachodzie. I dopiero po którymś z kolei błądzeniu tu i tam wszedłem na krótki miecz. Dopiero to uruchomiło kolejne zdarzenia. Domyśliółem się, ze trzeba było wybrać startową broń dopiero wtedy Rozwalony

Niestety nie ukończyłem misji, bo po zniszczeniu okrętów w misji dodatkowej nie uruchomił się zaden dalszy skrypt. Dodam, ze wybiłem już wszystkich czerwonych, uwolniłem jeńców i zwierzęta. To pewnie jakaś usterka.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
evo
Przy testach mi działało ale jeszcze jutro z rana zobaczę i wgram działajaca wersje.
 
Web
Mateo22
ja mam podobnie jak brainy ale po zniszczeniu okrętów wyświetlił mi się komunikat że grim jest iż teraz bezpiecznie wróci do wioski i co dalej? poszedłem grimem do punktu początkowego i dalej nic się nie dzieje co robić?
 
evo
Przepraszam za kłopot, dopiero teraz zauważyłem że wrzuciłem na download nie tą wersję mapy co trzeba. Najmocniej przepraszam, ale mam taki bałagan na kompie że w sumie nie wiem co wrzucam. Link poprawiony.

 
Web
Mateo22
Dalej nie działa sprawdzałem na cultures 3 i 4 szału można normalnie dostać dlatego dla osób z tym problemem mówię że z folderu data trzeba usunąć folder świąteczne problemy sub i w grze wczytać zapis przed przejściem na drugą stronę (najlepiej tuż przed pokonaniem południowców) i wtedy po pokonaniu wroga nie będzie misji będzie ona już rozwiązana
 
Proszak
Jaki haker xd. Ja to normalnie przeszedlem, a najwiekszy problem mialem ze znalezieniem dzikia ktorego nie bylo. Musialem zajrzec do mission zeby skapnac sie zze trzeba dojsc w odpowiednie miejsce w lesie. Caly las mialem juz odkryty, ale widocznie w tym miejscu stopa mojego bohatera nie stanela.
 
Mateo22
haker bo druga strona była popsuta
 
evo
Ale z was hakerzy xd.
 
Web
Przejdź do forum: