Zobacz temat

 Drukuj temat
Aktualizacje 8.11.12r.
GaTo
Witam zapamiętajcie ten dzień bo przezwyciężyłem swoje lenistwo :D.
- na stronie poprawiony został bug przez który goście nie widzieli obrazków rang i liczby pkt.
- punkty za event emotikonowy przyznane.
- gildie o ktore prosil Apex zostały zrealizowane.
- został dodany skrypt z rekordową ilością uż. na stronie, niestety odlicza dopiero od dziś, więc liczę na to, że szybko ustawicie taką liczbę, którą można się będzie pochwalić :).

CO do gildii to proszę zgłaszać je na razie w tym temacie na forum, pozniej zrobie jakis fomularz.
nalezy podac: nazwe, opis, odrebnosc grupy, kolor chcianego nicku, ewentualny prefiks przed nickiem.
Leader grupy będzie mógł rekrutować nowych klanowiczów.

ps. emotikony z eventu zotaną dodane w najbliższej przyszłości.
Pozdrawiam, Gato. (po 3 godzinnym horrorze webmasterskim) :).
kolor na calym forum bedzie wyswietlany wkrotce.
 
GaTo
dzisiaj raczej nie, bo mam sporo na głowie, w sobotę i niedziele mnie nie ma, w poniedziałek mam kiepsko z lekcjami, we wtorek mam 3 kartk z fr. i spr z matmy, środa mala maturka i myślę, że w środę po lekcjach mógłbym się tym zająć, ewentualnie skończyć w czwartek, ale musiałbym wyłączyć stronę i nie wiem czy by później ktoś na nią wrócił ;).
 
Apex
bitch pls gato usuń posta gorkiego co do gildii skoro już "dajesz nam je" to trzeba to przemyśleć i bardziej ogarnąć nie chce czekać aż będziesz łamał swoje lenistwo c[CENZURA] wie ile i żeby nie było w c[CENZURA] 1 osobowych gildii..
 
Web
GaTo
możesz rozwinąć tą myśl?
czego konkretnie oczekujesz ode mnie?
może tak bez przekleństw?
 
Kowal xD
no i nie ma mapek :((((


?
 
Web
Kowal xD
spokojnie jak napisał, że doda to doda Wielkie oczy
 
Web
Kowal xD
e tam ;] może nie
 
Web
GaTo
gorki nie nabijaj sobie postow. Masz pierwsze upomnienie.
 
Proszak
było 5 użytkownikow,
tu jest dowód

http://scr.hu/0o5...
 
Kowal xD
trzeba stronkę chyba naprawić bo się od razu nie aktualizuje Pokazuje język
 
Web
GaTo
Panel uż. online aktualizuje się co 1 minutę. Oznacza to tyle, że jeżeli ktoś był wcześniej i się wylogował, to widac go było w panelu, a na stronie nie było go wcale Pedofil ..
Podejrzewam, że jakbym dał auto-refresh, to byłoby duże obciążenie, ale mogę polukac Uśmiecha się ..
 
GaTo
Co masz na myśli?
 
Brainy
Nie, ale Gato szybko opanował sytuację.Puszcza oczko

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
GaTo
http://allegro.pl...62399.html
 
Ziomus
alledrogo.pl powiadasz? ;D

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Przejdź do forum: