Zobacz temat

 Drukuj temat
Lasy
floro1234
Zawsze mnie to zastanawiało czy lasy w culturiesie odrastają cały czas czy tylko parę razy i koniec bo widziałem jak rosną młode drzewa ale gdzie nie gdzie nie chciały mi odrastać Puszcza oczko
 
ZbiRek
Odrastają cały czas, ale często się to blokuje przez zostawianie drewna na ziemi, wtedy ich odrastanie się blokuje.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
bjarni
Ja się też nad tym zastaniawiałem ale już wiem




Dzięki ZbiRek
 
Neptun
no lasy co jakiś czas skaczą tak np z drzewo (2) do drzewo (3)
nie wie ktoś jaki to czas musi upłynąć
 
bjarni
Ja nie wiem Neptun
 
Jozenkow
To po kija piszesz? hahah Rozwalony
 
RajTo
Bo ma ******* Rozwalony
 
bjarni
Tak przyznaję się Rozwalony
 
RajTo
Jaki mózg hahaha Rozwalony
 
ed_arg
A co do lasów - kiedyś miałem sen, że grałem w jakąś wyprawę w serii Cultures i sterowałem m.in. Bjarnim oraz kilkoma poddanymi wikingami, a misja rozpoczynała się w .... lesie równikowym! Lol kolorowe, bujnie porastające drzewa, słoneczna pogoda, w okienku misji miałem za cel znaleźć jakieś plemię tubylców. Jestem pełen nadziei i nowych perspektyw..... A tu niestety, jak sen się pięknie zaczął, tak szybko się zakończył i nastąpiło przebudzenie ;/

Było to jakieś dwa lata temu, ale ja ciągle mam nadzieję, że Bjarni i spółka (a właściwie twórcy gry) dotrą kiedyś do Ameryki Południowej, bo domyślam się, że tam odbywała się ta wyśniona misja Pokazuje język
 
Ares
Ło Kurczę! Może to jakaś propozycja na mapę ??
 
ZbiRek
ed_arg napisał(a):

A co do lasów - kiedyś miałem sen, że grałem w jakąś wyprawę w serii Cultures i sterowałem m.in. Bjarnim oraz kilkoma poddanymi wikingami, a misja rozpoczynała się w .... lesie równikowym! Lol kolorowe, bujnie porastające drzewa, słoneczna pogoda, w okienku misji miałem za cel znaleźć jakieś plemię tubylców. Jestem pełen nadziei i nowych perspektyw..... A tu niestety, jak sen się pięknie zaczął, tak szybko się zakończył i nastąpiło przebudzenie ;/

Było to jakieś dwa lata temu, ale ja ciągle mam nadzieję, że Bjarni i spółka (a właściwie twórcy gry) dotrą kiedyś do Ameryki Południowej, bo domyślam się, że tam odbywała się ta wyśniona misja :P



Brzmi całkiem fajnie Lol

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: