Zobacz temat

 Drukuj temat
Kobiety :P
Kowal xD
Nie widziałem jeszcze ani jednej kobitki co grałaby w cultures, a w np. c-s nieźle pykają :] Dlaczego nikt tego nie zmieni Lol
 
Web
Diablo623
Cóż... z tego co widziałem na poprzedniej stronie była pewna dziewczyna która grała w Cultures'a... Najwidoczniej dziewczyny nie lubią strategii albo wstydzą się ujawnić xDD
 
Proszak
Hmmm, może wśród nas jest jakaś kobieta ? Lol
 
Diablo623
No może.. Lol
 
Proszak
UWAGA!

Wszyscy którzy czytają ten post zaglądają w gacie,
(o ile posiadajÄ… takÄ… zdobycz techniki)

Pisać, co ujrzeliście!
 
Kowal xD
cicho !!!! jak jest tu jakaÅ› Kobieta :] niech siÄ™ udzieli ;p

apex odpadasz Åšmutno


Lol
 
Web
Brainy
Moja siostra czasem grywa w Cultures, a także moja przyjaciółka. Zdarzają się jak widać fanki-kobiety.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Diablo623
Wybacz nam niestety musisz opuścić Zakon Kowala Rozwalony WON!!!! Rozwalony

Jestem jak inni. Zwykłym człowiekiem. Może z lekka spamuję no ale cóż... Bez Spamu Nie ma Zabawy Oui monsieur

desktopwallpaperz.com/wallpapers/video_games_grayscale_the_elder_scrolls_v_skyrim_dovahkiin_dragonborn-852x480.jpg
 
Kowal xD
hehe to zaproÅ› ja do gry jak bydziemy pykac Rozwalony
 
Web
Apex
Pykać ? hmm
 
Web
Gimil
Folie bombelkową ma sie rozumieć :X
 
Kowal xD
hehehe te szarobure myśli Rozwalony
 
Web
Apex
To Wy i brudne myśli Lol
 
Web
Proszak
Chalenge akcept Lol
 
GaTo
omg Rozwalony
 
Kowal xD
lol gorki Ty nie byłbyś lepszy Fajny
 
Web
Gimil
Wole na to nie patrzeć...
 
Kowal xD
ja też nie

Rozwalony
 
Web
Gimil
A kto chce oglądać gorkiego :,..,:
 
zkajo
To może wracając do tematu...

O ile statystycznie 45% wszystkich graczy składa sie właśnie z płci pięknej, to jakies 90% fanek gier strategicznych o tej serii nie słyszała. Osobiscie moja dziewczyna np. gra od czasu do czasu w Men of War, czy Dota 2, i od czasu do czasu wlasnie w cultures... ale tylko dlatego że podsunąłem jej ten tytuł pod nos. Z dziesięciu najbardziej aktywnych znajomych (jesli chodzi o graczy) na liście moich znajomych steam, cztery to właśnie kobiety. Jeśli znacie jakieś panie które lubią gry, jestem pewien że po podsunięciu Cultures się nimi zainteresują Puszcza oczko
 
Przejdź do forum: