Zobacz temat

 Drukuj temat
Problem Evolve granie w multiplayer
kamiln155
Czy moze mi ktos powiedziec jak grac przez evolve z znajomych ogladalem Film Zbirka ostatni który był dodany w poradniku noi jestem tym całym leaderem grupy na evolve i mam te ID kuzyn wpisuje ID które mam i wyskakuje ze NO MULTIPLAYER GAME FOUND to co mam zrobic???? nie ogarnaim juz tego... moze i ktos wytlumaczyc co cza wpisac kuzyn poprostu wpisuje KOD IP W EVOLVE LEADERA czyli mnie i nie wchodzi ??? gdzie sie to podlacza w ogle? jako Members w evolve jak on sie ma podlaczac przez "join game? czy co? wpisuje te IP i nie wchodzi w grze czyta IP bo widzei mam dwa IP z evolve i z kompa moze mi tkos to wytrzlumacyc co i jak?
z góry dziekuje
 
Emil
Nie musisz wpisywać żadnego IP.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
kamiln155
to co ma zrobic member?
 
kamiln155
jezeli ja stworzylem gre czyli dalem Create Game to co ma zrobic gosc na evolve tak zwany members? co on musi zrobic zeby go polaczo do tego grupy lokalnej w grze?
 
Emil
Łączy się z tobą, levz NIC nie wpisuje. Powinno ciebie wszukać. To właśnie robi Evolve.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
kamiln155
to jego nic nie łączy.... co mam robic/.....
 
kamiln155
Emiliando ok ale jezeli jestem juz w tym pokoju to co ma robic member ma byc glownym menu w cultures 3 czy co? co on ma w ogle zrobic zeby go polaczylo
 
kamiln155
to powie mi ktos co musi zrobic Membersi w EVOLVE gdzie oniw grze musze byc zalogowani zeby ich poloczylo do chatu??????
 
Przejdź do forum: