Zobacz temat

 Drukuj temat
Herb
Jozenkow
Witam

Szukam jakiegoś mniej lub bardziej zaawansowanego grafika. Potrzebuje mały obrazek, a mianowicie logo.
Opis: ogólnie w całości ma nawiązywać do starożytnej grecji. W centrum lub na boku widziałbym greckiego wojownika hoplite ustawionego pod jakimś ciekawym kątem na jakimś ciekawym tle, może być też tło walki, a obok niego napis kozacką czcionką "Falanga".
Inny pomysł: Szyk hoplitów ustawiony w formację falangi, lub jakkolwiek inaczej i napis "Falanga"
Generalnie pomysł na wykonanie zostawiam twórcy, który zdecyduje się na wykonanie pracy, powyższe pomysły są moimi 'wizjami' tego jak mniej wiecej moze to wygladac. Jednak rzeczy niezbedne, ktore musze znalezc sie na pracy to: Wojownik grecki (lub wiecej) i napis falanga lub jaki kolwiek inny z forma slowa falanga. Zaznaczam, że napis "Falanga" jest tylko i wyłącznie nazwą własną, wiec tytuł "falanga" nie musi być motywem przewodnim pracy.

Zależy mi najbardziej na własnych grafikach (np. hoplity, tła), lub też tych do których posiadamy prawa autorskie. jeżeli już musi być ze stocka, czy tez googla to niech bedzie to jakis zadki obrazek, na ktorego przecietny uzytkownik szukajacy podobnych obrazkow nie natrafi tak łatwo.

Wymiary: nie mniejsze niż 240x180! Dopuszczalne oczywiscie wieksze, ale w granicach rozsądku, tak myśle że max do 500 pixeli. Biorąc pod uwagę wymiary niech ewentualny autor obrazka o wiekszych wymiarach niz 240x180 wemie pod uwage ze sam potem go zmniejsze do rozmiarów najblizszych 240x180.

To chyba tyle, jak mi coÅ› siÄ™ przypomni to dopiszÄ™,

Narka

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
lorem
Witam
Osobiście uważam że jestem tym mniej zaawansowanym grafikiem ale mam potencjał, dlatego utworzyłem moją wizję. Liczę że Ci prawdzi artyści dostrzegą jej piękno:
http://screenshoo...34/tiukdpk
 
Jozenkow
Zacne

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Proszak
Jozenkow normalnie 200 złociszy, ale dla Ciebie 195 Lol
 
Jozenkow
A awatar był za ile złociszy? ;p

W ogole to juz nieaktualne

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Proszak
Jaki awatar
 
Przejdź do forum: