Zobacz temat

 Drukuj temat
Odbudowa kolosa rodyjskiego
Proszak
trafilem na bardzo interesujÄ…cy material:

YouTube Video


Architekci z calego swiata chcÄ… odbudowac kolosa z rodos.
Obiekt zapewne dobrze wam znany.
Nowy kolos ma byc znacznie wiekszy od poprzedniego, jego wnetrze bedzie zagospodarowane.
Cala konstrukcja ma byc pokryta panelami slonecznymi, jednoczesnie nowy kolos ma byc odporby na trzesienia ziemii.

Jak narazie tworcy projektu zbieraja fundusze.

Czy waszym zdaniem odbudowa jednego z cudow swiata ma sens?
Piszcie Uśmiecha się
 
Neptun
Nie mają co robić z kasą?
 
Jozenkow
Chcą ponownie pokonać mroczne siły

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x5
 
Qekuss
Nie ma to sensu to jest tak jakby plagiat starożytności cudy świata to cudy świata zbudowali je dawno i sie zawaliły po co to ruszać ? NIech zbudują własne cudy a nie Rozwalony
 
AdamWladam
Mroczne siły z Syrii rodem.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Proszak
Wiedziałem że mogę liczyć na poważną dyskusję Rozwalony
 
Ingvar
Według mnie w dzisiejszych czasach nie jest możliwe wybudowanie cudu, architekci musieliby wymyślić coś co rozpierdoliło cały układ słoneczny swoim geniuszem, żeby sami obcy się zjeżdżali na Ziemię i prosili ich o autografy Lol

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Jozenkow
Tylko im pewnie nie chodzi o wybudowanie cudu świata, tylko wybudowanie czegos ze starozytnosci. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
AdamWladam
Możliwe że przez zamieszanie jakie wywoła następna fala "uchodźców" projekt zostanie anulowany.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Krawiec
Ja w sumie jestem na tak Oui monsieur zrobić dzień tylko dla arbów i jakąś imprezę i wtedy to zawalić i łubudubu koniec dzihadu Oui monsieur

We are legend... Luke i Anakin Szubiennica Frank z mieczem
 
Neptun
Koszty się nie zwrócą ...
 
ed_arg
Charesie z Lindos wróć! Tylko żeby nowy Demetrios się nie znalazł, który wszystkie plany tej odbudowy obróci wniwecz Pokazuje język
 
Przejdź do forum: